محل تبلیغات شما

رزروهتل به صورت آنلاین چگونه انجام می‌پذیرد؟

مطمئناً تا حدودی با رزرو به صورت آنلاین آشنا هستید.
در اینجا ما مراحل رزرو هتل به صورت آنلاین را معرفی کرده‌ایم.
با انجام این مراحل می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و به راحتی، هتل خود را رزرو کنید.

مرحله اول

پس از اینکه وارد صفحه مسافرسلام شدید باید ابتدا شهر مورد نظر خود (مقصد مورد نظر) را از منویی که در صفحه اصلی وجود دارد انتخاب کنید.

پس از انتخاب شهر مورد نظر باید تاریخ اقامت، تعداد نفرات، تعداد اتاق‌ها و تعداد شب‌هایی که می‌خواهید در این هتل اقامت داشته باشید را انتخاب کنید.

در مرحله آخر گزینه جست و جو را انتخاب کنید تا نتیجه برایتان نمایش داده شود.

رزروهتل به صورت آنلاین

مرحله دوم

پس از طی این مراحل، شما لیستی از تمام هتل‌های شهر مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد.
اگر هتل خاصی مد نظرتان است می‌توانید در باکس جستجو متنی در بالا صفحه، سمت چپ نام هتل خود را وارد کنید.

برای مثال من در اینجا هتل مدینه الرضا مشهد را انتخاب کرده‌ام.
با وارد شدن به صفحه این هتل می‌توانید تمام امکانات، عکس های هتل، سال ساخت و غیره را مشاهده فرمایید.

بعد از اینکه اطلاعات هتل را خواندید، عکس‌ها را مشاهده کردید و تصمیم نهایی خود را گرفتید، کمی پایین‌تر از صفحه به لیست اتاق‌ها مراجعه کنید.
تعداد و نوع اتاقی که برای اقامتتان در نظر دارید انتخاب کرده، سپس در انتهای لیست گزینه ادامه رزرو و پرداخت را انتخاب کنید.

برای مثال من در اینجا اتاق سه تخته (فولبرد)، هتل مدینه الرضا را برای یک شب انتخاب کردم.

رزروهتل به صورت آنلاین | مسافرسلام

مرحله سوم

در آخر کافیست فرمی که در صفحه مشاهده می‌کنید را پر کنید.
نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید و روی دکمه رزرو کلیک کنید.

پس از این که نوع اتاق، تعداد شب‌های اقامت و تعداد نفرات خود را مشخص کردید و فرم درخواست رزرو را پر کردید، فرم درخواست برای همکاران ما ارسال می‌شود.
اگر اتاق مورد نظر شما برای روزهایی که مشخص کردید خالی باشد رزرو شما قطعی می‌شود و می‌توانید به سراغ مرحله بعد بروید.

توجه داشته باشید که بعد از اینکه هتل مورد نظر خود را رزرو کردید و درخواست خود را ارسال کردید باید چند لحظه منتظر بمانید تا همکاران ما اتاق مورد نظر شما را برای پر یا خالی بودن آن اتاق چک کنند.
در این مرحله صبور باشید.

پس از طی این مراحل مبلغی که باید پرداخت کنید برای شما نمایش داده می‌شود.
برای پرداخت هزینه رزروهتل با شماره تلفن مسافرسلام تماس بگیرید و هزینه را پرداخت کنید.

رزروآنلاین | مسافرسلام

نرم افزار مالی و حسابداری با مکانیزم جدید برای بهبود عملیات مالی و اداری

تاثیر شرکت های باربری تهران در جا به جایی اسباب و لوازم

رزروهتل به صورت آنلاین چگونه انجام می‌پذیرد؟

هتل ,مورد ,رزرو ,مرحله ,کردید ,صورت ,خود را ,مورد نظر ,را انتخاب ,صورت آنلاین ,انتخاب کنید ,آنلاین چگونه انجام ,صورت آنلاین چگونه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی جنس خوب شعبه چهارم فروشگاه نیوشاپ ( مرکز دی وی دی ارزان و توضیع کننده در ایران .. ) اینـــــــجا بـــــــــدون من خاطرات سیاه سفید تیم دوچرخه سواری فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... چراغ خواب لاک پشتی شلمان | شلمن موزیکال فرهنگ وتربیت مطالب اینترنتی ticcoileolec Translation